
Светильник накладной OPUS ROUND MTR136/35W 15°/24°/40°, 3000K/4000K/5000K
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: MTR136
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (50) 514-51-04Освітлення та виробництво.
OPUS ROUND MTR136/35W — найпотужніший і найбільш габаритний точковий накладний світильник серії. Використовується як основне заливальне освітлення. Завдяки своїй функціональності й енергоефективності, а також стильному класичному дизайну, з успіхом застосовується в різних інтер'єрах і проєктах різної складності. Забезпечує м'яке розсіяне світло, приємне для очей, візуально збільшуючи простір. Має високе кольоропередавання.
Огляд
Світильник OPUS ROUND MTR136/35W має широку сферу застосування — від магазинів, музеїв і до офісних приміщень, вестибюлів і фойє. Освітлювальний елемент може обертатися, також можна змінювати кут розсіювання світла (15°, 24° і 40°). Модель має вбудований драйвер і світлодіодний модуль CREE. Не гріється й не мерехтить. Можна встановити світлодіодний елемент одного з трьох відтінків — теплий, нейтральний або холодний.
Монтаж
Модель OPUS ROUND MTR136/35W має круглий корпус з алюмінію, кріпиться на стелю. Світильник доступний у білому, сірому та чорному кольорі, простий для монтажу та в обслуговуванні.
Гарантія: 3 роки. Ресурс 5000+ годин.
Джерело опису www.visionlighting.com.ua
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Діаметр | 136 мм |
| Основні | |
| Ступінь захисту IP | 33 |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Термін служби | 50000 годин |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 35 Вт |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Вага | 430 г |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для виставкових залів |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Характеристики випромінювання | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 85 |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Світловий потік | 3330 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ТМ Vision Lighting |
| Колір корпусу | Білий, чорний, під замовлення |
| Матеріал корпусу | сплав алюмінію |
- Ціна: Ціну уточнюйте
