У світильниках серії DEEP встановлена унікальна світлодіодна матриця одного з найкращих виробників светодиодов – японської компанії CITIZEN. Світлодіоди матриці забезпечують індекс передавання кольору не менш ніж 90Ra і потужний світловий потік. Застосуванняютась для освітлення торгових площ, магазинів, холів і коридорів, адміністративно-офісних приміщень.
Гарантія: 3 роки. Ресурс 5000+ годин
Джерело опису www.visionlighting.com.ua
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 202 мм |
| Діаметр | 230 мм |
| Основні | |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Термін служби | 50000 годин |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 70 Вт |
| Виробник | Vision |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Вага | 2750 г |
| Застосування освітлення | Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для виставкових залів |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Характеристики випромінювання | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 92 |
| Світловий потік | 5430 лм |
| Кут випромінювання світла | 50 град. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




Відправка з 13 квітня 2026