220-240VAC, Ra=80, D=50mm, H=48.8 mm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Civilight |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 5 Вт |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна колірна температура | 3500 К |
| Цоколь | GU5.3 |
| Кут свічення | 105 град. |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

