Rishang Optoelectronics Co.Ltd. - провідне високотехнологічне підприємство у галузі наукових досліджень, виробництва, продажу та обслуговування світлодіодної продукції.
Світлодіодні панелі RISHANG відповідають найвищим європейським вимогам щодо електромагнітної сумісності та безпеки.
Продукція сертифікована в лабораторії Німеччини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Країна виробник | Китай |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 18 Вт |
| Термін служби | 50000 годин |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір світіння | Білий |
| Застосування освітлення | Для торгових площ, Для офісних приміщень, Для медичних установ, Для навчальних закладів |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр | 225 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1400 лм |
| Максимальна колірна температура | 4500 К |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Кут випромінювання світла | 110 град. |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

