Магістральні світильники — призначені для освітлення торгових, складських. громадських приміщень.
Світильники швидко монтуються у світлові лінії заданої довжини та конфігурації. Регулюючи довжину підвісів їх можна розміщувати на різних висотах, що зручно під час освітлення великих приміщень з високими стелями.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Основні | |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Термін служби | 50000 годин |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 36 Вт |
| Виробник | Власне виробництво |
| Вага | 1200 г |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Застосування освітлення | Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для виставкових залів |
| Характеристики випромінювання | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | сплав алюмінію |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 950 ₴

