
Світильник накладний TUBE ROUND MTR137/20W 50°, 3000 K/4000K/5000K
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: MTR137
Відправка з 13 квітня 2026- +380 (50) 514-51-04Освітлення та виробництво.
Класична модель точкових накладних світильників TUBE ROUND MTR універсальна — має сучасний стильний дизайн, високі показники ефективності. Поряд з іншими світильниками лінійки створює чудове заливання освітлення, візуально розсуваючи межі приміщення. Має розсіяне м'яке світло, комфортне для очей, з високим передаванням кольору.
Огляд
TUBE ROUND MTR використовується в ритейлі, у готелях і ресторанах, у музеях, в офісах і адміністративних приміщеннях як основне світло (кут променя — 50°). Світильник обладнаний вбудованим драйвером і сучасним світлодіодним модулем CREE. Не гріється, не мерехтить. Можливе постачання зі світлодіодними елементами трьох відтінків — теплого, нейтрального, холодного.
Монтаж
TUBE ROUND MTR має круглу форму, корпус з алюмінію, кріпиться до стелі. Простий для монтажу та в обслуговуванні.
Гарантія: 3 роки. Ресурс 5000+ годин.
Джерело опису www.visionlighting.com.ua
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 115 мм |
| Діаметр | 137 мм |
| Основні | |
| Ступінь захисту IP | 33 |
| Напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Термін служби | 50000 годин |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 20 Вт |
| Тип освітлення | Світильник |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Вага | 370 г |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Застосування освітлення | Для офісних приміщень, Для торгових площ |
| Характеристики випромінювання | |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
| Індекс передачі кольору, не менше | 85 |
| Кут випромінювання світла | 50 град. |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Світловий потік | 2850 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | сплав алюмінію |
| Виробник | ТМ Vision Lighting |
- Ціна: Ціну уточнюйте
